"Долар зробить щось надзвичайне, курс валют приголомшує всіх в Україні": експерти про те, чи час бігти в обмінникиКурс долара в Україні у більшості обмінників фінкомпаній 3 вересня буде в межах коридору: прийом від 37,50 до 37,80 грн/дол і продаж від 37,95 до 38,30 грн/дол.

Як інформує "УНІАН", як прогнозує аналітик Олексій Козирєв, курс готівкового євро в обмінниках в неділю буде в межах: прийом від 40,50 до 41,25 грн/євро і продаж від 41,40 до 41,85 грн/євро.

"Враховуючи ситуацію, що змінилася, основна частина обмінників фінкомпаній в ці вихідні буде працювати з досить вузькими, в порівнянні з ще недавніми (1-1,5 гривнями), спредами по долару в межах від 20-25 копійок до максимум 60 копійок. А по євро-в межах від 25-50 копійок до максимум 1 гривні. Причому ключовим для них знову буде фактор платоспроможного попиту в своєму регіоні", - зазначив експерт.

На його думку, власники обмінників будуть готові навіть частково "рухатися" по курсах купівлі/продажу, щоб забезпечити максимальний дохід для себе саме за рахунок обсягів операцій.

"Це призведе до досить частої зміни цінників обмінників протягом .... неділі, в залежності від ситуації зі здачею/продажем ними валюти на даний момент", - додав Козирєв.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW