В Укрзалізниці можна онлайн замовити вагон для людей з інвалідністюУкрзалізниця запустила новий і важливий сервіс – онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю.

Відтепер не потрібно приїздити на вокзал, аби забронювати місце. Хоча можливість замовити вагон безпосередньо у касі також залишається у якості резервної.

Сервіс призначено для людей з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують.

Заявку на інклюзивний вагон потрібно подати через онлайн-сервіс хоча б за три доби до дати запланованої подорожі. Упродовж 24 годин оператори Укрзалізниці візьмуть заявку в роботу та зв’яжуться із замовником послуги.

Отримати та сплатити квитки можна в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда.

Статус заявки можна уточнювати за телефоном:  0 800 503 111. 

Наразі Укрзалізниця має у своєму парку 50 вагонів з підйомниками або пандусами, з яких 37 — вагони нового покоління, які збудовано протягом останнього року. Усі ці вагони мають умови для інклюзивного користування, зокрема, є універсальна вбиральня і купе облаштоване для потреб людей з інвалідністю. У новозбудованих вагонах у такому купе розташовані спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу й фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопку для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв'язку з ним.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW