Світло для України. В ужгородських школах стартував безпековий проєктЗ нагоди початку навчального року учні 5-9 класів шкіл Ужгорода отримали світловідбиваючі браслети в межах проєкту «Засвіти майбутнє України». Проєкт є спільною ініціативою ужгородської компанії «Нобілекс віконні системи» та українського представництва польського виробника «Алюпроф». 

«Ідея такого проєкту з’явилась, коли ми побачили в кінці минулого року в наших партнерів – Фонду Андрія Півня - безпековий проєкт «Торбинка безпеки», де дітям молодшого віку поліціянти розповідали про правила поведінки в темний час, а наші колеги дарували рюкзачки із світловідбиваючими елементами в тому числі. Проєкт нас зачепив в хорошому сенсі слова. І ми почали шукати в Польщі такі браслети, аби на початку нового навчального року забезпечити якомога більше українських школярів необхідними елементами захисту», - розповів Домінік Дещ, керівник «Алюпроф Україна».

Керівництво «Нобілекс віконні системи», «Алюпроф Україна» та представники Фонду Андрія Півня у День знань роздали браслети вихованцям ужгородського ліцею «Імідж». Впродовж наступного тижня такі ж засоби безпеки отримають й учні інших навчальних закладів.

«Враховуючи досвід попереднього року, маємо бути готовими до всякого. А безпека дітей – перш за все. Саме тому ми вирішили запустити цей проєкт, аби забезпечити світловідбиваючими браслетами школярів середньої й старшої школи, адже ця вікова категорія вже більш активна, може самостійно пересуватися містом, а тому, в разі проблем з освітленням, важливо, аби діти мали на собі світловідбиваючі елементи. Такий браслет може врятувати життя та здоров’я. Це коли водії та пішоходи спокійно бачать один одного. Дякую нашим польським партнерам – компаії Алюпроф – за таку світлу роботу. А також щиро вдячний освітянам за взаємодію. Зокрема, директорці цього ліцею Оксані Русин за відповідальну позицію», - наголосив Півень Андрій, керівник «Нобілекс віконні системи».

За словами організаторів, ці браслети - символ допомоги польського бізнесу українцям, а разом із тим - майбутнього, яке батьки, вчителі, військові, волонтери, підприємці, небайдужі українці захищають, бережуть, будують і відбудовують для нинішнього та майбутніх поколінь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW