Ворог атакував Синельниківський та Нікопольський райони з артилерії: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується п’ятсот п’ятдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак розповів, що сьогодні ворог двічі обстріляв Нікополь з важкої артилерії. 

Пошкоджені 15 приватних осель. Із однієї з них надзвичайники врятували 81-річну жінку. Їй надали допомогу, лікуватиметься амбулаторно.  

Понівечені й 11 господарських споруд, авто, 15 сонячних панелей. А ще – лінії електропередач та газогін.

За уточненою інформацією, в результаті вранішніх обстрілів Великомихайлівської громади Синельниківського району є руйнування. Побиті три житлові будинки. А через обірвані електромережі без світла залишилися більш ніж 450 родин. На зараз їхні домівки вже заживили.

Ту саму громаду агресор обстріляв і вдень. На щастя, без постраждалих

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук також повідомив про безпекову ситуацію в регіоні станом на 18:50.

Ворог атакував Синельниківський та Нікопольський райони з артилерії. 

Постраждала мешканка Нікополя. 81-річну жінку рятувальники дістали з заблокованого будинку. На щастя, травми не важкі, їй надали усю необхідну допомогу, лікуватиметься амбулаторно. 

Внаслідок обстрілів у Нікополі пошкоджено 15 житлових будинків, 11 господарських споруд, легковий автомобіль, півтора десятки сонячних панелей, 4 лінії електропередачі та газопровід.

З ранку і протягом дня чотири рази російські окупанти обстріляли села Великомихайлівської громади Синельниківського району.

Пошкоджено 3 приватних житлових будинки та електромережі. 

Без електропостачання залишилися 6 населених пунктів громади, але енергетики все відновили.

В інших громадах області обстрілів не зафіксовано.

Микола Лукашук побажав мирної ночі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW