Укрзалізниця запускає спеціальні вагони для осіб з інвалідністю: вже відомо, як придбати квиткиУкрзалізниця запустила нову послугу для своїх пасажирів. Нарешті особи з інвалідністю можуть купити квиток у спеціально обладнані вагони з усіма для них зручностями. Зробити це можна онлайн.

Як інформує "biz.today.ua", сервіс призначений для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на колісних кріслах та осіб, що їх супроводжують.

Заявку на інклюзивний вагон необхідно подати через онлайн-сервіс щонайменше за три доби до дати поїздки. Протягом 24 годин оператори повинні взяти заявку на роботу та зв'язатися із замовником послуги.

Отримати та оплатити спеціальні квитки можна в касі УЗ не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда.

Загалом Укрзалізниця на сьогоднішній день має 50 вагонів з витягами чи пандусами, з яких 37 – вагони нового покоління, збудовані протягом 2023 року. Всі ці вагони мають умови для інклюзивного користування, зокрема у них є універсальний туалет.

У нових вагонах в купе для осіб з інвалідністю розташовані спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу та фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопка для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв'язку з ним.

Вагони для людей з інвалідністю пасажири зможуть знайти в поїздах, що курсують з Києва до Кишинева, Хелма, Перемишля, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсона, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, а також такі вагони включатимуть до складу поїздів Одеса — Львів, Дніпро – Трускавець, Харків – Трускавець, Харків – Одеса, Харків – Івано-Франківськ, Харків – Хелм та Запоріжжя – Перемишль.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW