У Чернігові тимчасово припинено постачання гарячої води: що сталосяЗ 1 вересня у Чернігові тимчасово припинили постачання гарячої води споживачам АТ «Облтеплокомуненерго». Це пов’язано з процесом укладання нового договору на постачання природного газу.

Про це йдеться на сторінці теплопостачальної компанії.

«Із 1 вересня 2023 року в Чернігові було тимчасово припинено надання послуги з постачання гарячої води. У зв’язку з процесом укладання нового договору на постачання природного газу на умовах, визначених постановою КМУ № 896, прийнятою минулого тижня», – йдеться у повідомленні.

У новому договорі буде передбачено новий механізм розрахунків теплопостачальних компаній з постачальником природного газу, йдеться про автоматичне списання надходжень за надані споживачам послуги із рахунків підприємства.

«Для здійснення цих розрахунків АТ «ОТКЕ», у стислий термін, відкрило два небюджетні рахунки в органах Державної казначейської служби. На які мають перераховуватись усі кошти, що надходять на поточні розрахункові рахунки підприємств, згідно визначеної у Постанові пропорції. Один небюджетний казначейський рахунок для здійснення платежів на користь постачальника природного газу (65% всіх надходжень), другий – для здійснення операційної діяльності підприємства (35% надходжень)», – зазначають в АТ «ОТКЕ».

Зазначається, що АТ «ОТКЕ» вже надало банку вищезазначені рахунки, а довідки про відкриття рахунків передано постачальнику природного газу ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».

«Таким чином, зі свого боку, АТ «ОТКЕ» виконало всі необхідні зобов’язання. Однак, згідно даних інформаційної платформи оператора газотранспортної системи, з 1 вересня 2023 року АТ «ОТКЕ» не було включено до Реєстру споживачів, а 31 серпня зазначено як останній день чинності договору на постачання природного газу між АТ «ОТКЕ» та постачальником зі спецобов’язками ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг». Відповідно лімітів газу на поточний місяць не визначено», – йдеться у повідомленні.

1 вересня 2023 року регіональне газорозподільне підприємство АТ «Чернігівгаз» вжило заходів для попередження несанкціонованого відбору газу та здійснило відключення газу, шляхом опломбування газових вводів.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW