російські агресори завдали збитків Миколаївському драмтеатру на понад 20 мільйонів гривень, - ФОТОУдар по Миколаївському академічному художньому драмтеатру, який спричинили росіяни у ніч на 22 вересня 2022 року, завдав збитки на понад 20 мільйонів гривень. 

Про це розповів директор  та художній керівник театру Артем Свистун на брифінгу, 1 вересня, повідомляє сайт 0512.

- 22 вересня минулого року ми провели попередні збитки від удару по театру і вони склали 10 мільйонів гривень. Коли ми звернулись до проєктно-кошторисної документації, то зрозуміли, що лише пошкоджені вікна, двері, дах вартували 8 мільйонів гривень. Потім ще пошкоджень зазнали наші дві котельні на понад 4 мільйони гривень. Остаточної суми збитків від удару російського агресора ми ще не маємо, але вона становить точно більше, ніж 20 мільйонів гривень, - сказав  Артем Свистун.

За словами директора театру, завдяки міжнародним донорам, у будівлі за рік вже відновили дах, приміщення музею та гримерні кімнати, а також оновили вікна та двері.

фото 0512фото 0512

- Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради виділило 7 мільйонів гривень на ремонтні роботи, які сьогодні ведуться й вже зроблені. Крім того, ми робимо теплосанацію, тобто утеплення майданчика, відновлюємо паркан, який також зруйнували росіяни. Також ми маємо ще провести заміну вікон по вулиці Адміральській з урахуванням того, що будівля театру є пам'яткою ХІХ століття. Після війни продовжиться також й "Велика реставрація", - резюмував Артем Свистун. 

Нагадаємо, вночі, 22 вересня 2022 року, Миколаїв зазнав потужних обстрілів. росіяни атакували місто ракетами С-300. Внаслідок атаки був пошкоджений газопровід, водогін, подвір’я кінотеатру та театру.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW