Стартував новий етап обміну ламп розжарювання на LED-лампочки: кому дозволили приєднатися та як зареєструватися на ЧернігівщиніНа Чернігівщині близько 30 тисяч нових енергоощадних ламп можуть обміняти заклади культури, органи соціального захисту населення, заклади фізичної культури і спорту, ОСББ. Про це розповів директор Чернігівського регіону АТ "Укрпошта" Олександр Бородавко.

Друга фаза обміну старих ламп розжарювання на нові світлодіодні для юридичних осіб стартувала із другої половини серпня 2023 року. Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

"Процедура отримання цих ламп, вона точно така ж проста, як і була раніше. Представник юридичної особи через портал «Дія» робить відповідну заявку. Там вказані відповідні критерії, яку кількість ламп можна замовити, виходячи з площі тих чи інших приміщень. Після цього, протягом тижня, до тієї юридичної особи «Укрпошта» передзвонить і пояснить, де саме можна забрати ці лампи", — розповів Бородавко.

Стартував новий етап обміну ламп розжарювання на LED-лампочки: кому дозволили приєднатися та як зареєструватися на Чернігівщині, фото-1

Зокрема, по три лампи на 10 квадратних метрів приміщень можуть отримати заклади соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Також по дві лампи на 10 квадратних метрів передбачено для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Загалом у рамках проєкту Чернігівщині виділено понад 710 тисяч LED-ламп. Станом на 1 вересня юридичні та фізичні особи вже отримали майже 678 тисяч енергоощадних ламп. Жителі області обміняли майже 647 тисяч ламп, заклади охорони здоров’я, освіти одержали ще близько 31 тисячі.

"За останні два тижні заявок від нових категорій юридичних осіб не так багато, але вони вже є, і від ОСББ, і від інших. За останні два тижні, близько 10-15 юридичних осіб звернулося. Це крім закладів освіти і охорони здоров'я, які в першій хвилі були, вони ще і продовжують робити відповідні заявки", — повідомив директор Чернігівського регіону АТ "Укрпошта".

Якщо попит на лампи зросте, то за словами Олександра Бородавка, Чернігівщина може отримати додаткову партію за умов перерозподілу.

"Все залежить від попиту в цілому по території України, по тому балансу, який іде в різних областях. Якщо, умовно кажучи, ми 30 тисяч своїх роздамо за два місяці і будемо бачити, що попит є, а в якихось областях попит буде менший, то цілком можливий перерозподіл таких ламп, щоб задовільнити потребу саме в Чернігівській області", — зазначив Бородавко.

Наразі в області утилізовано та відправлено на переробку більше 545 тисяч ламп розжарювання, інші зберігаються на складах АТ "Укрпошта" та районних військових адміністрацій.

Нагадаємо, акція обміну старих ламп розжарювання на нові енергоощадні на Чернігівщині стартувала30 січня, за підтримки Європейського Союзу.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW