Другий Перший дзвоник в умовах війни: у школах Покровської громади розпочався новий навчальний рікВійна не привід ставити на паузу життя і всі традиційні свята в закладах освіти. Вже вдруге за всю історію освіти Покровської громади Перший дзвоник пролунав онлайн. Проте не менш урочисто та хвилююче. Його почули з екранів гаджетів 7 тисяч 946 учнів 19-ти закладів загальної середньої освіти. Серед них головні гості свята – першокласники.

Попри повномасштабне військове вторгнення рф, кількість першачків в громаді навіть збільшилась – сьогодні їх 574.

Другий Перший дзвоник в умовах війни: у школах Покровської громади розпочався новий навчальний рік, фото-1

Новий навчальний рік розпочався і для вихованців дитсадків. У громаді дистанційно працюють 22 заклади дошкільної освіти. Незважаючи на онлайн-навчання, в них вже налічується тисяча 774 малюків.

Другий Перший дзвоник в умовах війни: у школах Покровської громади розпочався новий навчальний рік, фото-2

Допомагають творчо розвиватися усім учасникам освітнього процесу і три заклади позашкілля, які ні на мить не припиняли своєї роботи.

«Попри збройну агресію рф, школи Покровської громади шукають шляхи подолання труднощів, адаптуючись під обставини, та продовжують виконувати свою роботу. Вчителі та вихователі постійно знаходяться на зв’язку зі своїми учнями та їхніми батьками, що дозволяє не зупиняти навчальний процес. Про очне навчання поки не йдеться, втім, дякуючи Покровській МВА, у 7-ми навчальних закладах облаштовують укриття, що надалі дозволить перейти на змішану форму проведення уроків», - розповіла Любов Воротинцева.

Другий Перший дзвоник в умовах війни: у школах Покровської громади розпочався новий навчальний рік, фото-3

Станом на сьогодні педагогічні колективи закладів освіти повністю укомплектовані. До роботи приступили майже 650 вчителів та більше 300-т вихователів.

На початку нового навчального року начальниця відділу освіти Любов Воротинцева побажала всім учасникам освітнього процесу терпіння, мирного неба, витримки та наснаги!

Другий Перший дзвоник в умовах війни: у школах Покровської громади розпочався новий навчальний рік, фото-4

«Дякую вчителям і вихователям за нові ідеї та підтримку сумлінної праці, учням та їхнім батькам за довіру та спільну працю. Тільки вперед!», - додала Любов Воротинцева.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW