У Житомирі презентували фільм «Довбуш»31 серпня у кінотеатрі імені Івана Франка відбувся прем’єрний показ фільму «Довбуш» про життя одного з найвідоміших опришківських ватажків у Карпатах.

Аби поспілкуватися з глядачами та розповісти про позакадрові моменти на показ приїхали режисер Олесь Санін, продюсер Максим Асадчий та актори Олексій Гнатковський і Роман Ясіновський.

Це найочікуваніша прем’єра в українському кінематографі за останні роки. Адже фільм показує цілу епоху боротьби українського народу проти несправедливості, поневолення та жорстокості окупантської влади крізь призму історії двох братів. У кожного з них своє бачення боротьби, але одна спільна мета – вільне та заможне життя свого народу.

Прем’єра стрічки планувалась ще на 2021 рік, але пандемія коронавірусу та повномасштабне вторгнення росії відтягнули цю дату аж до 24 серпня 2023 року. Події у фільмі відбуваються на початку XVIII століття. Проте і сьогодні, крізь роки, вони близькі глядачам. Бо кожен розуміє, що художній фільм з красивими сценами, розкішними костюмами та професійною грою акторів несе в собі глибокий зміст.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW