У Львові перший урок у школі провів військовий, що втратив ногу на війніСьогодні у школах Львова провели перший урок на тему незламності. Вчителі розповідали школярам про те, як слід поводитися з військовими та людьми, які втратили кінцівки, як реагувати на захисників з інвалідністю, взаємодіяти з ними та чого робити не варто.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, на особливий урок до четвертокласників школи №99 завітав солдат 47-ї окремої механізованої бригади Михайло Бакалюк (позивний "Депутат"), який втратив ліву кінцівку на війні і зараз проходить лікування та протезування в центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ.

Під час уроку Михайло допомагав учням створювати плакат, відповідав на запитання, розповідав про себе та багато обіймався з дітьми.

"Я без однієї ноги, бо під час служби наступив на міну. Але незважаючи на це, я теж можу ходити, стрибати, танцювати і навіть скакати на скакалці, як і ви. Скоро у мене буде сталева нога, протез і буду пересуватись на двох кінцівках, як і всі ви. Сьогодні зі мною на урок прийшов мій син Семен. Зараз він мені дуже допомагає і змушує мене займатись фізкультурою, щоб я не лінувався. Саме він допомагає мені робити перші кроки на протезі. Це дуже символічно, що колись я вчив його ходити, а тепер він вчить мене. Мені дуже приємно, що ви виховуєтесь патріотично, знаєте, де ми живемо і за що боремось. Хочу, що ви завжди пам’ятали, що ми боремось за наше з вами спільне майбутнє. Ми хочемо, щоб ви жили у вільній країні і були вільними людьми. Ми всі з вами незламні, бо українців неможливо зламати», – розповів дітям Михайло.

У Львові перший урок у школі провів військовий, що втратив ногу на війні , фото-1, Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

На уроці діти створили плакат із побажаннями для військових, які зараз лікуються у Львові, і передали його Михайлу. Військовий пообіцяв повісити його у центрі НЕЗЛАМНІ, щоб усі, хто там лікується, надихались дитячою підтримкою.

Читайте також: На Львівщині відкрили новозбудований корпус ліцеюAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW