Неподалік Будинку вчених у Львові відреставрували історичну браму, - ФОТОУ центрі Львова ще одна відреставрована брама прикрашатиме вхід в історичний будинок. Цього разу фахівці відновили дубову браму будинку на вул. Щепкіна, 5. Реставрація тривала близько трьох місяців за підтримки ЛКП “Бюро спадщини” та співфінансування німецького фонду Ебергарда Шьока.

Про це повідомила Львівська міська рада.

За словами реставраторів, брама була у незадовільному стані та потребувала комплексного втручання фахівців. Фахівці вирівняли деформовану конструкцію дверей, зробили вставки в місцях, де дерев’яне полотно було пошкоджене, відтворили втрачені елементи, встановили дверну ручку та замінили засклення.

Відновлення брами
Фото: ЛМРВідновлення брами
Фото: ЛМР

Тут збереглась кована решітка, однак вона була пошкоджена, а певні фрагменти було втрачено. Її відчистили від старої фарби, відновили втрачені елементи та пофарбували.

"Вартість реставраційних робіт становила 75 000 грн. З цієї суми фонд оплатив 52 500 грн, а іншу частину – мешканці, які раніше подали заявку на участь у міській програмі співфінансування", – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Читайте також: У Львові на перехресті вул. Листопадового Чину – Університетська не працюватимуть світлофориAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW