Цілодобовий домашній арешт на 60 діб: у Дніпрі обрали запобіжний захід патрульному, який смертельно поранив людину31 серпня, у Дніпрі, Кіровський районний суд обрав міру запобіжного заходу правоохоронцю Євгену Звонкову, який під час сутички застрелив 38-річного нападника. Наступні два місяці підозрюваний перебуватиме під домашнім арештом.

Про це повідомляє редакція 056.

Засідання тривало понад п'ять годин. Прокурор клопотав про арешт на 60 днів без права на заставу. В свою чергу, адвокатка патрульного вважає підозру щодо умисного вбивства необґрунтованою і просила про особисте зобов’язання, домашній арешт або звільнення під заставу. Підозрюваний поліцейський брав участь у засіданні онлайн, він не прибув до суду через стан здоров’я.

Під час розгляду справи правоохоронець відмовився визнавати свою вину зазначивши, що до того як відкрити вогонь застосував до нападника всі наявні засоби стримування.

Розглянувши матеріали справи суддя прийняв рішення обрати підсудному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під домашнім арештом до 30 жовтня.

"Я задоволена рішенням. З урахуванням резонансу, я вважаю, що це рішення є адекватним та співмірним. Я з ним погоджуюсь", – зазначила адвокат Юлія Сегеда.

Також адвокатка патрульного Юлія Сегеда після обрання запобіжного заходу своєму підзахисному сказала, що погоджується з тим, що питання перевищення ним службових повноважень спірне і потребує досліжень. Проте щодо умисного вбивства, за яким також порушили справу, категорично була не згодна. 

"Щодо перевищення повноважень. Згодна, що це спірне питання. Згодна, що це треба вирішувати протягом слідства, згодна, що буде ще багато експертиз. І, звісно, це досліджуватиметься в процесі слідства. Але щодо умисного вбивства, то з цим я категорично не могла погодитися. І ви сьогодні чули, що прокурор не переконав. Не знаю як вас, але мене прокурор не переконав", — сказала вона.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW