Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організаціїУ Покровській громаді вже відремонтовано понад 10 основних доріг. Переважно, це вулиці зі жвавим рухом. І не лише в Покровську. Ремонтними роботами охоплені також Родинський та Піщанський старостинські округи. В інших населених пунктах громади проводиться відсипання доріг шлаком.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, ремонт доріг відбувається за декількома напрямками: ямковий, асфальт картами та за допомогою спецтехніки «УЯР».

Ще у липні у Покровську була проведена перша частина ремонту вулиці Європейська, яка є однією з найбільш навантажених у місті. Вкладанням нового асфальтного покриття займалась підрядна організація "Агропромбуд".

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-1

Після визначення виконавця другого етапу робіт в системі Prozorro, вже сьогодні дорожники приступили до проведення ремонтних робіт іншої частини Європейської. З самого ранку на цій вулиці працює техніка, за допомогою якої фахівці «Славдорстрою» знімають верхній шар асфальту.

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-2

«Вулиця досить складна і перед тим, як приступити до її ремонту, довелось виконувати додаткову роботу з усунення наявних пошкоджень на внутрішніх мережах КП «Покровськводоканалу». В трьох місцях була провалена зливова каналізація, глибиною 6 метрів. Робимо все почергово та на совість, щоб потім не довелось все це переробляти», - зауважив Олексій Стебель.

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-3

Закінчити ремонт Європейської планують за 10 робочих днів. Аби пришвидшити процес, рух вулицею частково обмежено. Задля зручності водіїв на дорозі працює регулювальник, який розподіляє потоки автотранспорту.

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-4

Крім Європейської, ведуться ремонтні роботи по вулиці Прокоф`єва.

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-5Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-6

Наступні на черзі – Маршала Москаленко, Володимирська, Затишна, Краснолиманська, що у місті Родинське та ремонт мостів.

Одночасно над ремонтом доріг у Покровській громаді працюють три підрядні організації, фото-7

«Днями ми закінчили виконання ремонтних робіт по вулиці Привольній, який виконували представники ТОВ "Перша українська дорожньо-будівельна компанія" та шляхопроводі «Західний». На шляхопроводі «Східний» роботи розпочнуться наступного тижня. Досягли з «Укрзалізницею» домовленостей щодо його передачі на баланс громаді. Після капітального ремонту шляхопроводу, займемось його оформленням, що дасть нам змогу на постійній основі та офіційно його підтримувати у належному проїзному стані», - зауважив заступник начальника Покровської МВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW