Арт-інсталяція "Дякуємо Вам Герої" скоро повернеться на своє місцеВчора, у соцмережах тернополяни активно обговорювали зникнення арт-інсталяції "Дякуємо Вам Герої", яку урочисто відкрили у День міста.

Припущення були різними, проте все виявилось значно простіше.

Журналісти сайту 0352.ua запитали у начальниці управління культури і мистецтв Світлани Козелко, коли ж арт-інсталяцію повернуть на своє місце. Адже вона викликала справжнє захоплення у тернополян та гостей міста. 

За її словами, арт-інсталяцію вже найближчим часом повернуть на теж місце,  де її було встановлено раніше. 

Містяни у день відкриття відзначали, що ідея такої інсталяції чудова, адже це не просто пам'ятник,  а цілий арт-об'єкт, який привертає увагу до себе та нагадує, кому ми завдячуємо кожним новим днем - нашим воїнам.

Начальниця управління культури і мистецтв ТМР розповіла, що особливим є й те, що до створення арт-інсталяції долучились тернополяни, адже невелику частину коштів було зібрано на благодійних концертах, долучились до створення арт-об'єкту  і меценати. 

Світлана Козелко розповіла, що і культура у Тернополі працює на перемогу, адже завдяки проведеним благодійним концертам вдалося зібрати чималу суму, за яку придбали дрон, а також 100 костюмів для військових з Тернопільщини.

"Ця інсталяція нагадуватиме кожному перехожому, що війна триває... що наші воїни щодня жертвують найдорожчим - життям.  А вдома на них чекають матері, дружини, діти", - підсумувала Світлана Кохелко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW