"Завжди дуже активним, допомагав людям": Рівне попрощалося з ще одним ГероємСьогодні Рівне схилилося на коліно перед подвигом українського Героя Андрія Новака.

"Завжди дуже активним, допомагав людям": Рівне попрощалося з ще одним Героєм , фото-1

43-річний Андрій Новак загинув 5 червня на Донеччині. 

Про це повідомили на сторінці Рівненської міської ради. 

Андрій народився у Рівному, навчався спершу у 26, а за тим у 27 рівненській школі. Здобув фах слюсаря у 10 училищі, а потім продовжив навчання в РДГУ — тут опанував спеціальність “Практичний психолог, вчитель правознавства”. Зараз продовжує справу батька і 17-річна донька, яка також навчається на практичного психолога.

“Він був дуже емоційний, імпульсивний, завжди дуже активним, допомагав людям. Певний період ми з Андрієм працювали разом — він був дуже хазяйновитим, навіть педантичним — усе тримав під контролем, завдання і задачі, які стояли перед ним виконувались завжди чітко і зважено,” - розповідає дружина Героя Катерина.

Надзвичайно амбітний Андрій тривалий час працював експедитором, а останнім часом завскладом. Проте все змінилося із початком повномасштабного вторгнення.

“Андрій не служив в армії, але не міг спокійно спостерігати за усіма подіями, тож пішов добровольцем у січні 2023 року. Спершу навчався у нас на полігоні, був переведений у Чорноморськ у військову частину, звідти направили на півтора місяці на навчання у Польщу. Повернувся знову у Чорноморськ, де й служив у морській піхоті,” - продовжує Катерина.

За нетривалий час служби Андрій дуже добре зарекомендував себе, був надзвичайно вмотивований, міг стати відмінним кадровим військовим, як розповідав його командир. 

“Військова справа йому подобалась і вдавалась, за якісь два місяці він вже був командиром відділення — офіційно документи ще не були готові, але всі функції виконував. Андрій дуже переживав за своїх молодших солдатів, опікувався ними, наче квочка. Він був надзвичайно відповідальним, як говорив командир, одним з кращих... На жаль, коли поверталися із завдання, потрапили у засідку, з якої живим Андрій вже не повернувся...” - розповідає дружина.

43-річний навідник відділення морської піхоти, матрос Андрій Новак загинув під час штурмових дій в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області.

Поховають Героя на кладовищі “Нове”...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW