Як курсує електротранспорт в Дніпрі 31 серпня: розклад руху трамваїв та тролейбусівУ четвер, 31 серпня відбудуться деякі зміни в роботі електротранспорту. Деякі трамваї продовжать курсувати за скороченим маршрутом.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Трамваї №12 рухаються за скороченим маршрутом від заводу Металовиробів до вул. Ігоря Сікорского, без заїзду до пл. Старомостової. Зміни пов'язані з проведенням відновлювальних робіт по вул. Вартових Неба.

Враховуючи скорочення трамвайного маршруту №12 до вул. Ігоря Сікорського, працює тимчасовий трамвайний маршрут №7: з 07:00 до 19:00 з інтервалом 25 хвилин. Він прямує сполученням пл. Старомостова - вул. Виконкомівська. 

Усі інші трамвайні та тролейбусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом вихідного дня. Загалом на маршрути вийшло 207 одиниць рухомого складу. Дізнатися його можна на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad.

Також по місту працюватимуть 92 автобусні маршрути із загальною кількістю 693 машина (з них 104 – великої місткості).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW