У Хмельницькому провели «Освітній форум-2023»«Провели «Освітній форум-2023» для наших педагогів. Формат щорічної педконференції себе віджив, переорієнтували його на живе спілкування, обговорення викликів та практичні кейси, навчання, бесіди, майстерки.

Фінансування галузі освіти цьогоріч у громаді таке, як ніколи. Ми значно просунулися у вирішенні проблем з укриттями, переформатували вивчення предмету «Захист України», оновилися у багатьох напрямках. Не зважаючи на складність попереднього року, наші учні та педагоги мають багато успіхів, якими ми пишаємося. Попереду ще один рік в умовах війни. Дуже хочу, щоби наші діти його прожили, а не перечекали. Тому виклики перед освітянами ще складніші.

Під час форуму нагородив учнів та педагогів, які минулого року продемонстрували особливі успіхи: 2-є хмельницьких школярів отримали 400 балів під час національного мультипредметного тесту. За це кожен отримав від міста по 10 тис. грн.

Ще 29 учнів здобули 200 балів, за це отримали сертифікати на 5 тис. грн.

Премії Хмельницької міської ради увесь наступний рік отримуватимуть кращі 27 педагогів (по 3350 грн щомісяця).

32 учні своїми досягненнями вибороли собі стипендії по 1416,5 грн щомісяця.

4 педагогів нагородили грамотами і подарунками за підготовку найбільшої кількості учнів, які набрали 200 балів під час НМТ.

Особливо приємно було вручати закладам освіти подяки від військових. Благодійні патріотичні акції – це теж елемент виховання наших дітей.

Працюємо далі…

Тримаймо стрій!», - поінформував міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW