Завтра Львів прощатиметься з Героєм, - ФОТОУ четвер, 31 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Богданом Святошенком, який захищав Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Богдан Святошенко

(22.02.1968-25.08.2023) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Працював у Лабораторії хімічних технологій кафедри фізичної та колоїдної хімії хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Активний учасник Помаранчевої революції. Впродовж різних періодів життя працював у Львівській філії іноземного підприємства «Кока-кола Беверіджиз Україна Лімітед», Акціонерному товаристві «Галичфарм», Товариствах з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Комфортбуд-1» та «БЕТОН ГРУП-1». Останнім місцем праці було Товариство з обмеженою відповідальністю «Меркурій-Центр».

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну у лавах військової частини А3719 Збройних Сил України на східному напрямку.

У Богдана Святошенка залишилися дружина, син, донька, мати, зять, невістка та внучка.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 30 серпня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW