Як між фірмами депутатів Звягельської міськради поділили 88 мільйонів гривень на ремонт доріг88 мільйонів гривень на поточний та капітальний ремонт вулиць міста Звягель та району отримали дві фірми депутатів Звягельської міської ради. Кошти надійшли з початку повномасштабної війни

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на ресурсі ProZorro.

Так, як зазначено у матеріалі, айбільшу кількість підрядів отримало ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» - 140 укладених угод. Замовником поточних ремонтних робіт доріг є КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс». Вартість укладених угод різна: від 13 тис. грн до 2,26 млн грн. За півтора року повномасштабного вторгнення сумарна вартість укладених угод склала 24 мільйони гривень.

Дві угоди на 5,9 мільйона з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» уклало управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради. За ці кошти підрядник має відремонтувати дві вулиці. Ще угоду на 6 мільйонів управління має намір укласти з «Укр-Дор-Сервіс» на ремонт вулиці Гетьмана Сагайдачного в місті Звягель.

КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс» уклало 55 угод на ремонт вулиць з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Вартість робіт складає: від 35 тис. грн до 1 млн грн. Загальна вартість укладених угод - 19 мільйонів гривень.

Окрім підрядів від КП Звягельської міської ради «Звягельсервіс», ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» отримало 40 мільйонів на капітальний ремонт вулиць від управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради. Загалом уклали 4 угоди. Всіма закупівлями зацікавилось Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Провівши моніторинг, аудитори виявили порушення у не відхиленні тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону. У двох тендерах замовник оскаржує висновки аудиторів в суді, ще у двох - усунув порушення, розірвавши з фірмами угоди, коли роботи вже були оплачені.

Для прикладу, тендер з капітального ремонту вулиці Садова в с. Великий Молодьків Звягельського району за 6,27 млн грн. Управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради провело закупівлю за процедурою відкриті торги з особливостями. Окрім переможця тендеру ТОВ «Новоград-Волинські шляхи», участь взяло ПП “Автомагісталь”, запропонувавши цінову пропозицію на понад 1 мільйон дешевшу, але замовник пропозицію фірми відхилив. Провівши моніторинг аудитори виявили, що пропозицію “Автомагістралі” відхилили безпідставно, а пропозиція ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» навпаки підлягає відхиленню.

Порушення відповідно до зобов’язання аудиторів замовник “усунув” - договір розірвав, однак і кошти фірмі заплатив.

Ще на 15 мільйонів управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». За ці кошти фірма має капітально відремонтувати вулицю Анни Ярославни (вiд будинку №10/2 до будинку №19) в місті Звягель.

ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» засноване в 2018 році в Звягелі. Власниками фірми є Ірина Мельник та Дмитро Рудницький – депутат Звягельської міської ради від політичної партії «Наш край» та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району. Власниками фірми є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк (директор фірми і депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність») та Станіслав Табалюк (депутат Чижівської сільської ради, на місцевих виборах 2020 року балотувався до Новоград-Волинської районної ради від партії «Європейська Солідарність»).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW