Якщо дратує реклама: три безкоштовні способи відключити рекламу на вашому смартфоніДавно відомо, що реклама - двигун торгівлі. Але її кількість і настирливість може заважати і навіть дратувати під час користування різними програмами на смартфоні. Позбутися численних з'явлень реклами, у більшості випадків можна, купивши платну версію програми.

Однак це не єдиний спосіб обмежити появу реклами у вашому телефоні, існує ще кілька простих, і, що важливо, безкоштовних способів.

Зміна регіону

Досить простим способом позбавлення від реклами є зміна регіону перебування в налаштуваннях смартфона. Під час виготовлення смартфонів виробники налаштовують параметри пристрою відповідно до рекламного законодавства, що діє в тому чи іншому регіоні.

У Великій Британії, наприклад, правила показу реклами вкрай суворі, і зазвичай її дуже мало. Якщо в налаштуваннях змінити регіон перебування на Велику Британію, показ рекламних роликів буде зведений до мінімуму.

Wi-Fi

Переважна частина рекламних роликів перед показом завантажується з інтернету. Якщо відключити Wi-Fi, то реклама перестане відтворюватися. Цей спосіб може стати в пригоді, якщо ви граєте в ігри на смартфоні. Грати можна буде без перерв на перегляд реклами.

DNS-сервер

Є ще один, трохи складніший спосіб позбавлення від реклами - щоправда, працює він тільки на смартфонах на ОС Android. На них є можливість налаштування особистого DNS-сервера, який фільтруватиме небажаний трафік.

Налаштувати такий сервер можна, зайшовши в налаштування, вибравши персональний DNS-сервер і написавши в адресному рядку ім'я хоста - dns.adguard.com.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW