Родина загиблого військовослужбовця має право на отримання 15 млн. гривень допомоги. - як отриматиРодина загиблого військовослужбовця має право на отримання 15 млн. гривень допомоги.

Про алгоритм отримання такої одноразової грошової допомоги (ОГД) повідомила на брифінгу в Military Media Center представниця Подільського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки Катерина Тищенко.

За її словами, родичі загиблого військовослужбовця чи військовослужбовиці можуть реалізувати право на отримання ОГД з дня загибелі, після отримання свідоцтва про смерть.

Виплата розподіляється рівними частками на всіх передбачених законом отримувачів, а саме: батьків; одного із подружжя, який не одружився вдруге; дітей, які не досягли повноліття, або дітей, яким виповнилось 18 років і вони навчаються на денній формі навчання; утриманців загиблого, якими вважаються члени родини, які мають право на пенсію у разі втрати годувальника.

Якщо особа, яка має право на отримання ОГД, протягом трьох років з дня виникнення такого права не реалізувала його, її частка розподіляється між іншими особами, які мають право на отримання ОГД.

Сума ОГД складає 15 млн. гривень, призначається і виплачується рівними частками всім особам, які мають на неї право, за їх особистою заявою чи заявою їх представників.

На першому етапі це 1/5 частини від призначеної суми ОГД, залишок 4/5 виплачується щомісячно, рівними частками впродовж 40 наступних місяців.

Для призначення виплати члени родини звертаються до РТЦК та СП незалежно від місця реєстрації та пишуть власноруч заяву. 

До заяви члени родини додають копії таких документів: паспорт або ID паспорт з довідкою про реєстрацію місця проживання; картку платника податків; сповіщення про смерть; документи, що підтверджують родинні зв’язки із загиблим; свідоцтво про смерть загиблого; лікарське свідоцтво про смерть чи довідку про причину смерті; витяг про несудимість особи, яка подає заяву; для представників неповнолітніх дітей загиблого – рішення місцевої держадміністрації або суду про встановлення над дитиною опіки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW