Вони притягують бідність: звички з радянського минулого, яких краще позбутисяУмови, що оточують людину, безпосередньо впливають на її настрій і якість життя. Деякі звички, які були притаманні радянським людям, виявилися дуже живучими. Вони й досі можуть псувати життя і притягувати в дім енергію бідності.

Речі, якими не користуються

Бібліотека в домі - чудове рішення, але безліч радянських людей купували і зберігали книжки, тому що це вважалося модним і престижним. Далеко не всі читали зібрання творів, які десятиліттями припадали пилом на книжкових полицях.

Зберігати вдома книжки потрібно в тому разі, якщо їх читають. Те саме стосується зберігання сервізів, кришталю та інших безповоротно застарілих предметів "розкоші".

"Клейонка"

За радянських часів було заведено накривати кухонні поверхні клейонкою, причому забарвлення цих виробів завжди було яскравим і позбавленим смаку. Такий "декор" здатний зіпсувати будь-який інтер'єр.

На сьогодні існує безліч способів захистити поверхні від псування і пошкоджень. Від використання клейонки давно час відмовитися.

Безстрокове зберігання

Викидати старі речі в СРСР було не заведено. Їх використовували знову і знову, а якщо не знаходили їм застосування, то відправляли на безстрокове зберігання на горища, в підвали і в гаражі.

Речі, які вже не годилися для повсякденного носіння, роками носили вдома. Коли вони старіли остаточно, їх перетворювали на ганчірочки для господарства. Старі речі потрібно викидати, час таких "суперекономних" рішень дно залишився позаду.

Відсутність фінансової грамотності

У період СРСР, коли освіту і житло можна було отримати безплатно, у людини не було потреби розвиватися фінансово, думати про власну справу, про якісь грошові заощадження. Нині в умовах ринкової економіки та безлічі фінансових можливостей без вміння керувати своїми коштами важко стати фінансово незалежним, ефективно використовувати ресурси, щоб не мати боргів, нестачі коштів на пенсії та, зрештою, не стати бідним.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW