У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТОУ День пам’яті захисників України у закладах освіти Холодногірського району відкрили меморіальні дошки випускникам-героям.

У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТО, фото-1


На будівлі Харківського ліцею №152  дошка пам'яті присвячена Юрію Красовському, який захищав країну з 2014 року, брав участь у боях за Гнутове, Широкине та Маріуполь. Загинув 25 березня 2022 року при штурмі ворожих позицій на підступах до Харкова, повідомляє міськрада.

У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТО, фото-2У Харківському ліцеї №126  меморіальну дошку відкрили Владиславові Жуку, який загинув, рятуючи людей з-під завалів будівлі Харківської обласної військової адміністрації. 1 березня 2022 року, коли пролунали вибухи на пл. Свободи, Влад повертався з чергування додому, кинувся рятувати людей.

У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТО, фото-3

За хоробрість і вірність військовій присязі посмертно був нагороджений медаллю «За бойові заслуги».

У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТО, фото-4У Харкові відкрили ще дві меморіальні дошки на честь загиблих героїв, - ФОТО, фото-5

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW