У міськраді розробили відзнаку для захисників міста - «За оборону Миколаєва»Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що місто розробило спеціальну нагороду «За оборону міста Миколаєва», аби відзначити тих, хто захищав місто від російського агресора. 

Як передає 051", у ході сесії міськради, 30 серпня, депутат Євген Павлович, який теж встав на захист України, висловився щодо відзначення захисників Миколаєва, які загинули при обороні міста від російського окупанта.

— Місто має відзначити цих людей, пам’ятати їх та виявляти свою повагу. Якщо я не помиляюся розробляється чи вже розроблено нагрудний знак. І я вважаю, що є всі підстави окремо відзначити хлопців, які загинули, боронячи Миколаїв, — сказав депутат.

Сєнкевич підтвердив його слова та розповів, що вже розроблена нагорода та положення про нагороду. За словами мера, найближчим часом начальник управління культури Юрій Любаров зробить презентацію цієї нагороди.

- І після того керівники частин, які займалися обороною міста і знають людей, які брали в цьому участь, обов’язково визначать тих, хто отримає нагороду, - резюмував мер.

У 2022 році, на початку повномасштабного вторгнення, захисникам вдалось відбити спроби російського агресора окупувати Миколаїв. Якби не наші захисники, агресор би просто знищив наше місто. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW