У 5-кілометровій прикордонній зоні на Сумщині навчатимуться 2 тисячі дітейУ 5-кілометровій прикордонній зоні на Сумщині налічується 17 закладів загальної середньої освіти. Там навчаються понад дві тисячі дітей. Для безперешкодного навчання там є доступ до інтернету, а педагоги забезпечені гаджетами. Про це під час брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Сумської ОВА Вікторія Гробова.

За словами Вікторії Гробової, дітям у прикордонні запропоновані будь-які інформаційні платформи для навчання, пише Суспільне.

"Всі діти охоплені освітою. Педагоги проходять підвищення кваліфікації, дякуючи міжнародним партнерам, діти у прикордонні забезпечені гаджетами, не на 100%, але забезпечені. Сьогодні пройшли перемовини з закладами вищої освіти. Аграрний університет, СумДУ, педагогічний – всі ідуть на допомогу, представляють свої території для того, щоб діти могли приїхати з громад і займатися в кабінетах з якісним інтернетом, з якісною технікою і з якісними платформами", - зазначила Вікторія Гробова.

Окрім того, за словами посадовиці, батькам тих дітей, що мешкають у громадах з відсутнім інтернетом та світлом, буде запропоновано евакуюватися, аби діти могли отримувати повноцінний доступ до навчання.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW