Поліцейський застрелив водія "Ягуара", який затіяв бійку з правоохоронцями після зупинки транспортуВодієм авто Jaguar, якого 29 серпня у Дніпрі застрелив поліцейський, виявився місцевий 38-річний підприємець Джумбері Сілогава. За два дні чоловік мав святкувати свій день народження.

Напередодні в Мережі з’явилася інформація про те, що поліцейський застрелив у Дніпрі водія Jaguar. Правоохоронці підтвердили цю інформацію, пише ТСН. За даними ДБР, водій ігнорував правила дорожнього руху і патрульні зупинили його авто. Чоловік поводився агресивно та мав усі ознаки алкогольного сп’яніння.

В машині перебували дорослі та діти, які відмовлялися вийти на вимогу поліцейських. За даними Офісу генпрокурора, правоохоронці почала силою витягувати людей з авто і застосувала газовий балончик. Виникла бійка, під час якої патрульний тричі вистрелив із табельної зброї у спину чоловікові, внаслідок чого той помер.

Що відомо про застреленого у Дніпрі чоловіка

За даними місцевих ЗМІ, водієм Jaguar був 38-річний Сілогава Джумбері Джумберович. Він 1 вересня мав святкувати свій 39-й день народження.

Людина з таким ім’ям та прізвищем зареєстрована як фізична особа-підприємець. За КВЕД Сілогава займався торгівлею з лотків та на ринках іншими товарами. Підприємець також організовував поховання та надавав ритуальні послуги. Він був зареєстрований в смт Петриківка на Дніпропетровщині.

ФОП з іменем Сілогава Джумбері Джумберович / Скриншот / ©

ФОП з іменем Сілогава Джумбері Джумберович / Скриншот / ©

ФОП з іменем Сілогава Джумбері Джумберович / Скриншот

Знайома родини Сілогави, якраз проживає в Петриківці, підтвердила ТСН.ua інформацію про бізнес сім’ї загиблого. Жінка розповіла, що в них є бізнес у Дніпрі та в усій області, зокрема у Петриківці та поряд розташованих селах.

У соцмережах вдалося знайти сторінку з іменем Наталія Сілогава, на якій розміщені оголошення про виготовлення пам’ятників та організацію поховань у Дніпрі, Петриківці та Партизанському.

У Мережі також є сторінка з іменем Джумбері Сілогава, на головному фото якої розміщене фото чоловіка із двома, ймовірно, синами.

Джембері Сілогава із, ймовірно, своїми дітьми / Скриншот / ©

Джембері Сілогава із, ймовірно, своїми дітьми / Скриншот / ©

Джембері Сілогава із, ймовірно, своїми дітьми / Скриншот Ймовірно, сини Джумбері Сілогави / Фото з соцмереж / © Ймовірно, сини Джумбері Сілогави / Фото з соцмереж

Додамо, що поліцейського, який застрелив чоловіка, було затримано. Правоохоронці з'ясовують правомірність застосування ним табельної зброї.

Зауважимо, за повідомленнями в Мережі, патрульний начебто вистрілив у чоловіка після того, як той чинив опір його напарниці і напав на поліцейську, вдаривши її кулаком в обличчя. Лице та руки правоохорониці були повністю у крові. Також повідомлялося, що водій авто перекинув інспектора через себе так, що останній головою вдарився об землю.

Поліцейський застрелив водія "Ягуара", який затіяв бійку з правоохоронцями після зупинки транспорту (ФОТО), фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW