Чи вистачить Україні запасів газу на новий опалювальний сезон: відповідь "Нафтогазу"Майбутній опалювальний сезон уже став предметом загальнонаціональних обговорень та стурбованості громадян. Однак, як зазначають на порталі kyiv.znaj.ua, офіційні представники "Нафтогазу" переконані, що держава готова забезпечити опалення та гарячу воду під час найхолодніших місяців року.

Чи вистаяить українцям запасів газу

За словами голови правління "Нафтогазу" Олексія Чернишова, ціни на газ для населення в опалювальний сезон залишаться незмінними і складатимуть 7,96 грн за кубометр. Також, за його даними, наразі в сховищах України зберігається 14 мільярдів кубометрів газу, що близько до запланованого показника 14,7 мільярда. Зазначається, що до початку опалювального сезону ця мета буде досягнута.

Нам уже фактично вдалося досягти цифри 14 мільярдів кубічних метрів газу. Таким чином, ми виконаємо і навіть перевиконаємо передбачену позначку 14,7 мільярда кубометрів, - наголосив посадовець.

Попри сподівання на стабільний опалювальний сезон, важливо пам'ятати, що забезпечення ресурсами - це лише одна сторона медалі. Використання ефективних енергозберігаючих технологій та підвищення свідомості громадян щодо енергоефективного споживання також є невід'ємною частиною створення стійкого та екологічно безпечного майбутнього.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW