Пошкоджені дахи та повалені дерева: наслідки негоди на Івано-ФранківщиніНа Івано-Франківщині вітер пошкодив дахи 47 будівель та повалив 12 дерев. Травмованих через негоду немає.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

Увечері 29 серпня на Івано-Франківщині вітер пошкодив дахи трьох адміністративних будівель, 31 житлового будинку та 13 господарських будівель.

"Негода найбільше вирувала у Калуському районі — в селах Підмихайля та Завій Новицької громади, Яворівці та Ріп'янці Калуської громади, а також у селі Монастирчани Солотвинської громади Івано-Франківського району", — йдеться у дописі.

Рятувальники разом з пожежниками місцевих команд здійснили шість виїздів. Зокрема, вони розрізали гілля повалених дерев у селах Яблунька Солотвинської громади, Глибівка Богородчанської громади, Луковець-Вишнівський Букачівської громади, у селищі Ворохта, у містах Долина та Калуш. До ліквідації наслідків негоди залучили 36 людей.

"30 серпня запланували роботу групи представників органів влади та управління з надзвичайних ситуацій для дообстеження будівель та визначення обсягів негативних наслідків негоди. На місці події працюють мобільно-оперативні групи рятувальників", — інформують у ДСНС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW