«Для допомоги нашим Героям»: 7-річна волонтерка з Миргорода продавала власні малюнки, щоб зібрати гроші на ЗСУМаленька волонтерка з Миргорода продавала власні картини в центрі рідного міста, щоб зібрати кошти на потреби українських захисників. Гроші дівчинка принесла у волонтерський Гончаренко центр зі словами «для допомоги нашим Героям».

7-річна Поліна Крючок намалювала понад 20 малюнків, які потім вирішила продати, щоб зібрати кошти для військових. У цьому їй допомагала її мама Вікторія. Загалом юна художниця зібрала 2032 гривні. Цю суму дівчинка передала волонтерам із Гончаренко центру в Миргороді.

Поліна каже, що дуже хоче, щоб у захисників були автівки і все, що їм потрібно для перемоги. «Усі позитивно реагували. Була спека, але я стояла то на сонці, то в затінку. Всі малюнки у мене швидко купили. Я зібрала дуже багато грошей. 2032 гривні! Я збирала гроші на ЗСУ. Тепер віддала їх волонтерам, і потім вони куплять для захисників потрібні речі. А може, навіть куплять нову машину!» - зазначила маленька волонтерка.

Як розповіла керівниця Гончаренко центрі в Миргороді, волонтерка Інна Ковальська, маленька Поля зазвичай приходить до культурно-освітнього простору на творчі майстер-класи та заняття з англійської.

Дівчинка принесла гроші з чіткою інструкцією «на допомогу нашим Героям». За словами Інни Ковальської, ці кошти підуть на закупівлю налобних ліхтариків для 116 окремої бригади територіальної оборони Миргороду, яка зараз перебуває у найгарячішій точці східного напрямку.

Дівчинка сама проявила ініціативу щодо допомоги військовим. «Звісно, діти вчаться у дорослих. Але у таких дітей, як Поліна, багатьом дорослим варто повчитися! Вона сама прийшла до своєї мами та запропонувала збирати гроші на допомогу нашим захисникам. Сама вигадала ідею намалювати малюнки та продати їх. Поліна – не просто маленька талановита художниця, вона вже особистість! Свідома громадянка України! Людина з великим серцем у маленьких грудях! Наші Воїни завжди кажуть мені, що вони воюють заради цих дітей. Такі маленькі волонтери надихають захисників триматися, боротись і перемагати!», - наголосила керівниця волонтерського центру.

Нагадаємо, що господині з Миргороду готують вітамінні батончики для захисників.

Стежте за усіма цікавими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW