Перший полтавський автокінотеатр запрошує сьогодні на перегляд оскароносної кінострічки від Marvel "Людина-павук: Навколо всесвіту"Сьогодні, 30-го серпня, о 19:30, полтавців запрошують до кінотеатру під відкритим небом, щоб переглянути супергеройський анімаційний фільм «Людина-павук: Навколо всесвіту». Демонстрація відбуватиметься у Щербанях під Полтавою по вул. Світла, 3Б. Саме тут компанія KONSORT організувала автокінотеатр по-американський, яку очолює Віталій Дмитрієв.

Нагадаємо, що великий LED-екран, на якому показують кіно, розмістили біля паркінгу офісного центру KONSORT. А щоб почути аудіо із кінофільму, водію просто потрібно на магнітолі свого автомобіля знайти "хвилю" 89.10.

Перший полтавський автокінотеатр запрошує сьогодні на перегляд оскароносної кінострічки від Marvel "Людина-павук: Навколо всесвіту" (АНОНС), фото-1

За сюжетом кінострічки, підліток з Нью-Йорка Майлз Моралес випадково здобуває ті ж сили, що й Людина-павук Пітер Паркер. Супергерой покладає на Майлза завдання захистити місто від експериментів групи лиходіїв. Через них з інших світів прибувають кілька версій Людини-павука. Майлзу належить об'єднати з ними зусилля, щоб врятувати місто та стати справжнім героєм.

Прем'єра фільму «Людина-павук: Навколо всесвіту» відбулася 13 грудня 2018 року. Згодом було оголошено студією про розробку сиквела та декількох спіноффів.

Як «Кращий анімаційний фільм» фільм «Людина-павук: Навколо всесвіту» нагороджений преміями «Оскар», «Золотий глобус», «Бафта» і «Вибір критиків». На 13 серпня 2021 року мультфільм займав 67 позицію у списку 250 кращих фільмів за версією IMDb.

Тривалість фільму: 1 година 57 хвилин

Перегляд – безкоштовний.

Стежте за усіма цікавими анонсами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW