На п'ять років за гратами засудили за вирубку лісу мешканця ДонеччиниНа п'ять років за гратами засудили за вирубку лісу мешканця Донеччини, фото-1

За публічного обвинувачення прокурорів Покровської окружної прокуратури судом ухвалено вирок місцевому жителю за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, та незаконну порубку лісу (ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 246 КК України). Його засуджено до 5 років і 1 місяця позбавлення волі та зобов’язано сплатити державі збитки на суму майже 500 тис. грн.

Прокурори у суді довели, що у жовтні 2019 року чоловік вирішив заробити на продажі дров мешканцям Мирнограду, Покровська та Покровського району. Покликавши собі в помічники чотирьох знайомих, він запевнив їх у наявності дозвільного документу на порубку лісових насаджень у полезахисній лісосмузі на території Гришинської селищної ради.

За допомогою бензопил «лісоруби» спилили 102 дерева породи ясень. Завантажену до належного йому автомобіля марки «ГАЗ-33021» свіжоспиляну деревину правопорушник перевіз до місця свого мешкання та у подальшому продав, отримавши незаконний прибуток.

Крім того, доведено провину чоловіка у скоєнні трьох крадіжок. Після евакуації дружини у більш безпечний регіон, винахідливий чоловік здав її будинок спочатку одному арендатору, а пізніше - іншому. Упродовж березня 2023 року так званий власник тричі навідувався до оселі та, користуючись відсутністю постояльців, викрадав належні їм речі, зокрема, будівельний інструмент, автомобільний компресор, телевізор і мобільний телефон. Загальна сума заподіяної шкоди потерпілим склала понад 15 тис. грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW