Звуки вибухів на Дніпропетровщині: у небі над Україною рухаються дві групи ворожих БпЛАПовітряні сили, 30 серпня зафіксували у небі над Україною дві групи ворожих ударних дронів-камікадзе.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на Telegram Командування Повітряних сил Збройних сил України.

Повідомляється що перша група російських дронів знаходиться в районі адмінкордону Сумської та Чернігівської областей та рухається в напрямку Києва.

Крім того, ще одна група ударних БпЛА знаходиться в районі меж Дніпропетровської та Миколаївської областей і рухається в напрямку Кропивницького.

На Дніпропетровщині вже з'вилася інформація про звуки вибухів. Так про це повідомили місцеві мешканці у Кривому Розі. Наразі офіційна інформація відсутня. Раніше у Повітряних Силах ЗС України попередили, що у областях, де оголошена тривога працює ППО. 

Наразі повітряна тривога оголошена у Чернігівській, Сумській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Змушені вкотре нагадати, що надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України!

Звертаємось до цивільного населення, журналістів та лідерів громадської думки: ми воюємо проти підступного ворога, що аналізує наше інформаційне поле з надією отримати відомості, які допоможуть йому в ході війни проти України.  

Тому, перед тим, як щось публікувати, просимо зважити всі ризики, щоб не допомагати ворогу отримати візуальне підтвердження ураження цілей чи здійснити їх дорозвідку.  

Закликаємо не поширювати жодної інформації про роботу підрозділів протиповітряної оборони.  

Дотримуйтеся простих правил оприлюднення інформації:  

  • Не транслюйте переміщення військової техніки.
  • Не знімайте місця обстрілів та роботу ППО.
  • Очікуйте на офіційні коментарі військового командування. 
  • Ретельно перевіряйте інформацію через офіційні джерела. 

Не ставайте інструментом у руках ворога! Працюйте на державу, а не проти неї. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW