Нема підручників і не вистачає вчителів: міністр освіти розповів про новий навчальний рікУже за кілька днів українські школярі знову сядуть за парти. Це буде  вже другий рік для українських школярів в умовах повномасштабної війни.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий розповів про зміни для школярів. Зокрема, уточнив, чи вистачить всім підручників та чи є достатня кількість вчителів у школах.

Міністр заявив, що підручники для НУШ для базової школи будуть.

"На сьогодні уже 85 – 90% навчальних книг доставили до регіонів. МОН разом з урядом працює також над питанням додаткового фінансування підручників. Пріоритет – забезпечити усіх школярів навчальними книгами", - заявив міністр.

Лісовий описав ситуацію із поверненням українських вчителів з-за кордону так: "Насправді це біда". За його словами, є проблеми як у вищій освіті, так і в загальній середній. Все ж він виокремив позитивну динаміку: чимало українців повертається на Батьківщину.

"Стратегія дуже проста – виграти війну, створити безпечні умови для життя в Україні. Цією стратегією займаються ЗСУ. З іншого боку – укриття, організація нормального онлайн-навчання. Навіть якщо наших вчителів нема тут, вони повинні бути включені до процесу, не залишати свої колективи і працювати в тих школах, де здійснюється онлайн-навчання", – повідомив очільник МОН.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW