У Рівному стартували безкоштовні тренування зі скандинавської ходьбиБлизько тридцяти жителів обласного центру, а це діти, молодь та дорослі, стали учасниками першого тренування зі скандинавської ходьби. 

Як повідомили в Рівненській ОДА, заняття проходили на спортивному майданчику у парку ім.Т.Шевченка. 

Тренером виступив досвідчений інструктор та викладач РДГУ Валерій Шеретюк, який розповів присутнім про історію виникнення активності, її переваги та протипокази.

У Рівному стартували безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби , фото-1

«При правильному виконанні техніки скандинавської ходьби задіяна максимальна кількість м'язів – майже 90%. Для порівняння, під час їзди на велосипеді працює близько 60% людського тіла, а при бігу – ще менше. Також скандинавська ходьба спалює удвічі більше калорій у порівнянні зі звичайною прогулянкою».

Зазначається, що такі оздоровчі заходи доступні для мешканців різних вікових категорій. Проходитимуть вони для усіх охочих двічі на тиждень у рамках президентського проєкту «Активні парки – локації здорової України». 

У середу заняття триватимуть з 18 до 19 год., а у неділю – з 16 до 17 год.

Також у межах ініціативи діють тренування з бігу – заняття також двічі на тиждень. 

А вже цієї неділі, 3 вересня, жителів Рівненщини запрошують на «активний» забіг. Усі охочі змагатимуться у забігові та скандинавській ходьбі на 5 км. Реєстрація за посиланням для безкоштовної участі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW