На Дніпропетровщині погасили пам’ятну марку, присвячену загиблим українським воїнамНа Дніпропетровщині ввели в обіг нову поштову марку. Випуск – до Дня пам’яті захисників, які загинули за Батьківщину.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов зазначив, що тих, кого забрала війна, ми не забудемо: «Вічний спомин про них завжди з нами. Про це і нова марка. Приурочена дню, коли ми вшановуємо полеглих воїнів. Випуск символічний. І для мене особливий. Бо нашим Героям завдячуємо життям. В пам'ять про них виборюємо Перемогу».

На новій марці зображений козак-бандурист, який схиляє голову над могилами побратимів. А над ним у вирій летять журавлі. Ескізом стала картина заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба».

«Випуск має благодійну складову. Три гривні з кожної проданої марки підуть на підтримку сімей військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну», – додав операційний директор Східного регіону АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Наклад марки – 500 тис. Придбати її можна у поштових відділеннях та онлайн-магазинах. А ще надрукували тематичні художні конверти. На них – сонях. Символ пам’ятного дня. Тираж випуску для Дніпропетровщини 2,7 тис примірників.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW