Мешканцям окупованої території Запорізької області розказали, як безпечно повідомити про примусову паспортизаціюМешканці Запорізької області, які залишаються на тимчасово окупованій території регіону, можуть повідомити правоохоронців про примусову паспортизацію та інші правопорушення.

Про цей механізм нагадав міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передає 061.

Якщо ви, перебуваючи на тимчасово окупованій території України, зіткнулися з правопорушеннями та злочинами, які чинить ворог, в тому числі, примусовою паспортизацією, ви можете повідомити Національну поліцію України про такі факти, зателефонувавши чи написавши повідомлення у Telegram та WhatsApp за номером телефону+380504529195.

Також можна повідомити на електронну пошту Головного управління Національної поліції в Запорізькій області – [email protected].

Залишити повідомлення може будь-хто, кому стало відомо про правопорушення.

Також нагадуємо, що для документування воєнних злочинів окупантів РФ продовжує функціонувати створений правозахисниками ГО «Об’єднання родичів політв’язнів кремля» та Коаліції «Україна. 5 ранку» телеграм-бот «‎ЕнергодарSOS».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області окупанти готуються до "агітації" перед фейковими виборами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW