Чернігівська ТЕЦ: чи буде опалення та що з боргамиФірма «Технова» не приймає участі в обговоренні реструктуризації боргу чернігівської ТЕЦ. Така заява була зроблена 29 серпня під час загальноміської наради.

Нагадаємо, 21 серпня чернігівська ТЕЦ, яку до цього орендувала фірма «Технова», повернулася у порядкування міської ради й наразі обслуговується комунальним підприємством «Теплокомуненерго».

- Приблизно до 400 чоловік вже прийнято на роботу (у КП «Теплокомуненерго», - прим.). Сьогодні буде проведений третій, завершальний етап гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж. Воно виявить ті слабкі місця, які треба ліквідувати. На сьогодні не ліквідованими лишаються 22 пориви. Якщо коротко, з питань технічних ми з усім впораємося, закінчимо всі ремонти, - розповів представник «Теплокомуненерго» Олексій Щербина. – Але майже 1,5 мільярди боргу – це головне питання, яке може стати перешкодою для початку опалювального сезону. Вчора в мене була зустріч в «Нафтогазі». Діалог є, діалог конструктивний. На сьогодні вивчаємо питання як без комунікації з «Техновою» (якої на сьогодні немає від слова «зовсім») вийти з цієї проблеми.

За словами пана Щербини, згідно до чинного законодавства, перемовинами щодо боргу мають займатися три сторони: «Теплокомуненерго», як поточний керуючий ТЕЦ, «Технова», як попередній орендар ТЕЦ, та «Нафтогаз», який надавав газ для опалення. Але наразі «Технова» не спілкується не тільки з представниками міської ради, а й обласної військової адміністрації.

- Старим підприємством («Техновою», - прим.) мають бути запропоновані шляхи компенсації заборгованості. Не може нове підприємство просто взяти на себе ці борги – воно має отримати компенсацію. Тому будемо працювати. На цьому тижні запланована зустріч в НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - прим.) з приводу отримання ліцензії для того щоб генерувати й продавати електричну енергію, - заявив пан Щербина.

Як зазначив Олексій Щербина, чиновники мають вивчити структуру заборгованості – яка виникла за використання газу для опалення, яка – через використання газу для створення електроенергії.

Сєргєй Карась
Чернігівська медіа група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW