На війні загинув 27-річний військовий з Івано-Франківщини Артем Кулинич26 серпня 2023 року на Харківщині загинув 27-річний військовослужбовець з Івано-Франківщини Артем Кулинич. Боєць проживав у селі Підбір'я Івано-Франківського району.

Про смерть земляка повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської міської громади.

Воїн народився у сім’ї Василя та Тетяни Кулиничів 19 лютого 1996 року. На той час родина проживала у селі Слобода-Рашково (наразі територія невизнаного Придністров'я).

"Вже змалечку хлопець мав непросту долю: у дев’ять втратив маму. Її смерть хлопчик переживав дуже важко. Щоб забезпечити Артема та його брата Івана, батькові довелося тяжко працювати. Тож закінчивши місцеву школу, вже з юних років наш захисник пішов заробляти на хліб", — йдеться у дописі.

Незадовго Артем Кулинич переїхав у село Підбір'я на Франківщині. Там познайомився з дружиною Іванною. У 2018 наречені побралися та у них народилася донечка Софійка.

Чоловік мобілізувався до Збройних сил України 16 березня 2022.

"Проходячи службу, вирішив, що цього замало, здобув додаткове навчання. Відтоді працював над розмінуванням територій, аби допомогти людям. 26 серпня 2023 року Артема Кулинича не стало. Так швидко згасла свічка ще одного молодого, свідомого і світлого життя", — пишуть на сторінці громади.

На війні загинув 27-річний військовий з Івано-Франківщини Артем Кулинич, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW