У Житомирі триває загальнонаціональна кампанія з “наздоганяючої вакцини” проти коруУ Житомирі триває загальнонаціональна кампанія з “наздоганяючої вакцинації” проти кору.

З метою запобігання виникненню вірусу та забезпечення безпеки молодого покоління, МОЗ закликає провести вакцинацію дітей від 2 до 17 років, які внаслідок різних обставин пропустили планові щеплення.

Про це інформують на сайті Житомирської обласної військової адміністрації.

У період з 01.05.2023 по 19.08.2023 на Житомирщині 1194 дітей отримали захист від небезпечного вірусу. Водночас 919 юних мешканців регіону у віці від 7 до 17 років були вакциновані другим щепленням.

Ця успішна кампанія є результатом спільних зусиль медичних працівників, органів охорони здоров’я та батьків, які підтримали ініціативу вакцинації своїх дітей. Важливо відзначити, що вакцинація сприяє не лише індивідуальній безпеці дітей, але й колективному здоров’ю, забезпечуючи загальний імунітет проти кору в області.

Проведення «наздоганяючої вакцинації» вказує на високий рівень відповідальності та обізнаності серед медичних фахівців і батьків щодо важливості вакцинації. Такі ініціативи грають ключову роль у підвищенні імунітету суспільства та забезпеченні здоров’я майбутніх поколінь.

У Житомирі триває загальнонаціональна кампанія з “наздоганяючої вакцини” проти кору, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW