На змаганнях в Естонії тріумфували тхеквондисти з ДонеччиниНа змаганнях в Естонії тріумфували тхеквондисти з Донеччини, фото-1

З 24 по 27 серпня столиця Естонії Таллінн прийняла престижні змагання з тхеквондо (ВТФ) – чемпіонат Європи серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів, а також міжнародний турнір категорії G-1 «Tallinn Open 2023».

У складі збірної України Донецьку область гідно представили Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка, вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону.

На чемпіонаті Європи тхеквондисти Донеччини виступили в одній ваговій категорії +80 кг. У попередньому раунді Андрій пройшов Драгоса Марінеску з Молдови, Артем – Миколая Шаферського з Польщі. У півфіналі жереб звів двох братів, тож далі, до фіналу, міг крокувати тільки один – і це був Андрій. Поєдинок за «золото» із представником Азербайджану Хамідрезою Бадріаліабаді він виграв 2:0. Артем же задовольнився «бронзою».

У рамках турніру «Tallinn Open 2023» Гарбари змагалися в різних вагових категоріях, і тут кожен виборов золоту медаль, маючи дві перемоги в активі. Так, Артем у категорії до 87 кг здолав Ітамара Сассона з Ізраїлю та Хассана Амера Алі з Данії. Водночас Андрій у категорії понад 87 кг був сильнішим за Кевіна Брінка зі Швеції та Александра Філіппова з Ізраїлю.

Тренерами тхеквондистів Донецької області є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

Додамо, що завдяки успішному виступу в Таллінні брати Гарбари змогли набрати залікові бали для покращення своїх позицій у світовому рейтингу, що матимуть важливе значення при відборі на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW