Благодійний лицарський турнір відбудеться у ЛуцькуУ Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнір

У Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнір

У Луцькому замку відбудеться благодійний лицарський турнір, кошти з якого передадуть на підтримку спортсменів-захисників України.

Уже в ці вихідні, 2-3 вересня, десятки спортсменів з усієї України змагатимуться за першість в дуельних та масових номінаціях на Чемпіонаті України зі середньовічного бою «Середньовічний Лучеськ».

«Ми не проводили турнірів з 2021 року через російську агресію. Однак, вирішили підтримати наших побратимів і провели благодійний турнір у червні. Усі виручені кошти були спрямовані на підтримку ЗСУ. Розуміючи, що нашим бійцям все ще потрібна підтримка, а наш спорт потребує активностей, вирішили провести Чемпіонат», - зазначають організатори.

На гостей турніру чекають видовищні лицарські бої, а також стрільба з лука, фехтування, ярмарок майстрів та смачна кухня.

У Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнірУ Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнір

Вартість входу на один день для дорослого – 120 грн, для дитини від 6 років – 80 грн. На два дні вартість складе для дорослого – 200 грн, для дитини від 6 років – 130 грн.

Для ТРО та ЗСУ вхід безплатний. Квитки можна буде придбати в день змагань при вході в Луцький замок.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку ЗСУ, зокрема спортсменів, які зараз боронять цілісність України.

У Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнірУ Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнір

Програма змагань:

Cубота

12:00 церемонія відкриття 12:30 масова номінація «16 на 16» 13:00 дуельна номінація «щит-меч» 15:00 технічна перерва 16:00 дуельна номінація «щит-меч» 18:00 масова номінація «5 на 5»

Неділя

12:00 дуельна номінація «довгий меч» 13:30 масова номінація «10 на 10» 15:00 дуельна номінація «древкова зброя» 16:00 технічна перерва 17:00 масова номінація «5 на 5» 19:30 церемонія нагородження У Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнірУ Луцьку відбудеться благодійний лицарський турнір

Довідково: Україна – перша країна світу, яка визнала середньовічний бій неолімпійським видом спорту. У Луцьку функціонує клуб середньовічного бою «Айна Бера», який є одним з осередків по всій Україні та був відкритий другим після столичного у 2009 році. У луцькому клубі є чинні майстри спорту зі середньовічного бою. З 2017 року клуб «Айна Бера Луцьк» започаткував лицарські змагання «Середньовічний Лучеськ», за шість років організатори провели шість турнірів, серед яких було чотири Відкриті кубки України зі середньовічного бою, Відкритий кубок Луцька зі сучасного мечевого бою, а у 2021 році відбувся Чемпіонат України зі середньовічного бою, після якого не проводились змагання у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. У червні 2023 року у Луцьку відновились лицарські турніри.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW