Секрети смачного та в міру дозрілого авокадо: як вибирати ідеальний плідАвокадо – популярний суперфуд, відомий своїми незвичайними смаковими якостями та корисними властивостями. Він однаково смачний у салаті, соусі, шоколадному коктейлі та морозиві, адже він здатен посилювати і збагачувати смак того, з чим сусідить.

Існує безліч видів сортів авокадо, які відрізняються за зовнішнім видом – формою, розміром, кольором та структурою шкірки. Тому буває досить складно визначити його їстівність на вигляд. Наприклад, якщо мова йде про сорт Хаас (чорне авокадо), то на око неможливо навіть відрізнити гнилицю від абсолютно незрілого плода.

Трохи легше із зеленими авокадо. На їхній шкірці досить легко помітити зіпсовані ділянки, але вони проступають вже у дуже зрілих плодів. За іншими зовнішніми ознаками ступень зрілості вгадати важко.

Як вибрати ідеально стигле авокадо

З урахуванням вище вказаного, візуально оцінювати варто лише живець плоду: якщо він сухий і бурий – значить, авокадо перезрів і почав псуватися.

Також можна спробувати відокремити плодоніжку. У зрілих та перезрілих плодів вона відокремлюється легко. Через утворений отвір слід зазирнути всередину авокадо. Якщо там спостерігається м'якоть коричневого кольору, від покупки слід відмовитись. Натомість ніжна зелень – ознака плоду, який варто брати.

Якщо плодоніжка не відокремлюється, плід слід потрусити біля вуха. Стигле авокадо видає звук руху кісточки, яка трохи відокремлюється від м'якоті.

На дотик ідеальне авокадо нагадує сливу оптимальної стиглості, тобто воно пружинить під пальцями, зберігаючи при цьому цілісність оболонки.

Якщо ж авокадо не планується використовувати негайно, краще придбати недостиглий плід, який самостійно з часом при кімнатній температурі дійде до готовності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW