За співпрацю з окупантами заочно судитимуть експоліцейського з МаріуполяСправу колишнього маріупольського поліцейського передано до суду. Його звинувачують у співпраці з ворогом.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Донецької області.

"Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2022 року чоловік, маючи понад 20-річний досвід роботи у правоохоронних органах України та будучи вільнонайманим працівником Маріупольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, не виконав наказу керівництва щодо евакуації та залишився в окупованому місті", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, у червні 2022 року правоохоронець виявив бажання співпрацювати з представниками «днр» та добровільно обійняв псевдопосаду у незаконно створеному «Маріупольському міському відділі державної служби позавідомчої охорони УДСПО», підпорядкованої фейковому мвс «республіки».

"Після складання присяги на вірність прокремлівському режиму, який зруйнував місто та вбив сотні громадян, так званий правоохоронець виконує покладені на нього обов’язки. Зокрема, за наказами керівництва він забезпечує реагування на спрацювання охоронно-пожежної та тривожної сигналізацій, встановлених окупантами на важливих для них об’єктах", - зазначили у прокуратурі.

Оскільки звільнений з посади в Україні чоловік перебуває за межами підконтрольної території, його судитимуть заочно.

Максимальне покарання за санкцією статті (ч. 7 ст. 111-1 КК України) 15 років за гратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та з конфіскацією майна.

БІЛЬШЕ про колаборантів та зрадників читайте в нашій СПЕЦТЕМІAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW