Зеленський відзначив співпрацю Миколаєва та Данії, назвавши її прикладом ефективної децентралізованої відбудови державиПрезидент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання про залучення іноземних інвестицій, згадав співпрацю Миколаєва та Данії і назвав її прикладом ефективної децентралізованої відбудови держави.

Про це Президент України розповів під час інтерв’ю з Наталією Мосейчук, пише Миколаївська міськрада. 

- Данія сама спілкується з Миколаєвом. І я дуже радий, що є прямі стосунки, це і є децентралізація відбудови держави,- зазначив Зеленський.

Він підкреслив, оскільки подібний патронат країни над окремою громадою показує гарні результати, його потрібно масштабувати на рівні держави.

Зазначається, що за ініціативи Президента України, Данія погодилась взяти шефство над Миколаєвом у питаннях відбудови. Перші перемовини про співпрацю міський голова Олександр Сєнкевич і Надзвичайний та Повноважний посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен провели влітку 2022 року. Восени минулого року Данія надала важливу допомогу Миколаєву в рамках підготовки до опалювального сезону: ОСБ-плити та інші будматеріали для ремонту пошкоджених будинків, труби для водопровідної мережі тощо.

У березні 2023 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Данією та Миколаєвом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW