На війні обірвалися життя трьох тероборонівців з Вараської громади25 серпня, боронячи Україну, загинули жителі Вараша Ігор Олександрович Касянчик і Олександр Сергійович Марчук та житель села Заболоття Олександр Олександрович Матвійчук.

На війні обірвалися життя трьох тероборонівців з Вараської громади , фото-1

Про це повідомив міський голова Вараша Олександр Мензул. 

Військовослужбовці 101-ої окремої бригади територіальної оборони потрапили під мінометний обстріл під час бою із диверсійно-розвідувальною групою окупаційних військ рф між селами Ходине та Мишутине Шосткинського району Сумської області.

25-річний старший солдат Олександр Матвійчук народився у Заболотті. У 2016 році завершив ПТУ ВП РАЕС за спеціальністю електромонтер. Із 2018 по 2021 рік служив старшим пожежним команди на артилерійській базі боєприпасів. Упродовж 2019-2020 років брав участь в АТО/ООС. 26 лютого 2022 року Олександра мобілізовано для захисту України, зараховано до складу 104-ої окремої бригади ТрО. У 101-й ОБрТрО служив на посаді гранатометника у стрілецькій роті. У цій же бригаді служить батько Олександра, а його брат зараз несе службу у нашій в/ч 3045.

32-річний старший солдат Олександр Марчук народився у Вараші. Навчався у Рівненському ВПУ-1 на оператора комп'ютерної техніки. У 2015-2016 роках Олександра було мобілізовано до війська, брав участь в АТО у складі 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. У 2018 році півроку служив за контрактом помічником гранатометника у 14-ій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. 27 лютого 2022 року мобілізовано для захисту України спочатку кулеметником до 104-ої окремої бригади ТрО. Воював у Бахмуті. У 101-й ОБрТрО служив на посаді старшого стрільця-оператора у стрілецькій роті.

29-річний солдат Ігор Касянчик народився у Вараші. У 2017 році завершив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", у якому навчався на інженера-електромеханіка. Недощавно одружений, повний мрій та бажання жити. Із першого дня повномаштабного вторгнення рф, за особистим покликом, Ігор став на захист України, спочатку служив стрільцем у складі 104-ої окремої бригади ТрО, а з червня 2023 був переведений до 101-ої окремої бригади ТрО, де служив на посаді стрільця-помічника гранатометника у стрілецькій роті. В Ігоря лишилась молода дружина та батьки.

Щирі співчуття родинам, близьким і друзям хлопців...

Вічна пам'ять...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW