Запорізькі журналісти долучилися до проєкту технічної підтримки і стали енергонезалежними завдяки партнерамРедакція сайту 061 в рамках проєкту «Підсилення життєздатності українських медіавидань» забезпечена зарядною станцією та павер банками для ноутбуків. Це дозволить нашій команді працювати за будь-яких умов та оперативно інформувати наших читачів про найголовніші події у місті Запоріжжі та по всій Запорізькій області.

«Обстріли енергосистеми, відсутність світла, перебої в мережі: тепер наші журналістки та журналісти за будь-яких умов мають змогу працювати над своїми матеріалами – статтями, репортажами, оглядами, фактчекінгами, щоб наша аудиторія регулярно отримувала якісну та корисну інформацію. Ми щиро дякуємо за цю можливість Львівському медіафоруму, що реалізував проєкт підтримки редакцій у партнерстві з UNESCO та за підтримки народу Японії.», - зазначає команда сайту.

[UA] Ця публікація не передбачає вираження будь-якої думки з боку UNESCO щодо юридичного статусу будь-якої країни, території, міста, району або його органів щодо визначення кордонів чи меж. Автори несуть відповідальність за вибір і презентацію фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов'язково збігаються з думкою UNESCO.

[EN] The designations employed and the presentation of material throughout this publicationdo not imply the expression of any opinion whatsoever on the part of UNESCO concerningthe legal status of any country, territory, city or area or its authorities, or concerning thedelimitation of its frontiers or boundaries.The author is responsible for the choice and the presentation of the facts contained in thispublication and for the opinions expressed therein, which are not necessarily those ofUNESCO and do not commit the Organization.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW