Фахівці покровської служби у справах дітей обстежили умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинахСлужба у справах дітей з найвищою відповідальністю турбується про долю сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей регулярно вживає заходів для контролю та підтримки таких родин. Комісія, утворена представниками служби у справах дітей, спільно з фахівцями Покровського міського центру соціальних служб, яка здійснила обстеження умов проживання 7 сімей.

Важлива увага була приділена наявності сезонного одягу, взуття, ліків першої необхідності та запасу харчових продуктів. Метою обстеження була перевірка належного забезпечення дітей, комфорт проживання та безпечність їхнього оточення.

Крім того, батьки отримали консультації з належного виконання своїх батьківських обов’язків, а також їхньої відповідальності щодо нагляду за дітьми, аби уникнути небезпеки для дитячого здоров'я та життя.

Результатом роботи комісії стали відповідні акти, які не тільки фіксують поточний стан, але й створюють підставу для подальших дій щодо покращення життєвих умов сімей та їхніх дітей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW