Офлайн чи дистанційно: чи зможуть батьки самостійно обрати формат навчання для своєї дитиниЗ наближенням початку нового навчального року українські заклади освіти стикаються з важливими рішеннями стосовно формату надання освітніх послуг. Однак вирішальним фактором залишається безпекова ситуація в кожному регіоні.

Чи зможуть батьки обирати формат

Під час телемарафону «Єдині новини», заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків відповів на питання щодо можливості батьків відмовитися від офлайн-навчання для своїх дітей. Він наголосив, що відновлення традиційного навчання у школах є необов'язковим, і цей формат може бути реалізований лише за умови згоди батьків. Для тих, хто захоче продовжити навчатися онлайн, передбачають дистанційні класи.

Якщо частина батьків школи хочуть, щоб для них організували офлайн-навчання, можуть бути сформовані окремі класи, які будуть відвідувати школу, а окремі класи будуть на дистанційному навчанні, – підкреслив посадовець.

Такий індивідуальний підхід враховує потреби і бажання батьків та забезпечує альтернативу для тих, хто вважає за краще продовжити вчитися онлайн.

Заступник голови Міністерства освіти наголосив, що у МОН також розробляють спрощену процедуру зарахування учнів до інших шкіл для тимчасового офлайн-навчання на період надзвичайного стану. Це може бути особливо актуально в тих випадках, коли школи не мають укриття або інфраструктури для організації офлайн-навчання.

Такі рішення мають приймати на рівні обласних військових адміністрацій, оскільки саме вони володіють інформацією про безпекові умови в школах своїх регіонів. Для прифронтових міст, зокрема Харкова, Миколаєва, Запоріжжя та Одеси вже проводять заходи для відновлення змішаного формату навчання.

Андрій Сташків також додав, що планують покращення системи дистанційного навчання в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW