Не стало сумчанина, який продав квартиру, щоб підтримати ЗСУНе стало сумчанина, який продав квартиру, щоб підтримати ЗСУ, фото-1

У місті відійшов у вічність Микола Іванович Єрис — про це повідомляє у фейсбуці представник ГФ “Суми” Дмитро Тіщенко. Нагадаємо, минулого року чоловік продав квартиру та дачну ділянку, а виручені кошти (35 тис. дол.) передав на потреби ЗСУ.

85-річний Микола Іванович усе життя прожив у Сумах. 46 років земляк віддав роботі на Сумському НВО. “Він завжди просив не робити з нього героя, не погоджувався на інтерв’ю, але захоплено розповідав про своє життя і роботу на заводі.” Минулого літа чоловік поховав свою дружину; ще раніше пішов з життя їхній син. Тож, коли на українську землю ступив чобіт ворожого окупанта, Микола Іванович вирішив продати своє майно, аби підтримати бійців української армії, пише Панорама.

На гроші, передані пенсіонером, ГФ закупив мультикоптер DJI Matrice 300 RTK та квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Advanced із тепловізором, додаткове обладнання для них (підвіс із камерою DJI Zenmuse H20, інтелектуальну зарядну станцію BS60, комплект додаткових акумуляторів для дронів) та антидронову рушницю. Завдяки тому, що обладнання було закуплене оптом, волонтерам вдалося зекономити кошти та вкласти залишок (800 доларів) у наступний збір (а саме комплекс відеоспостереження за лінією кордону).

З того дня минув рівно рік. Дмитро саме дзвонив Миколі Івановичу з нагоди річниці тієї події; однак пенсіонер слухавки не брав. Волонтер відправився до нього додому, де сусіди повідомили йому сумну новину: чоловіка не стало ще три тижні тому…

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW